Hokejowe Nadzieje Olimpijskie

Hokejowe Nadzieje Olimpijskie to międzynarodowy projekt sportowo-edukacyjny skierowany do młodych zawodników grających w hokeja na lodzie.

Projekt w głównej mierze opiera się na zarządzaniu talentami i ma na celu:

  • odciążenie finansowe rodziców/opiekunów prawnych młodych utalentowanych hokeistów, którzy często rezygnują z treningów ze względu na brak środków finansowych (stymulowanie włączenia społecznego i równych szans w dziedzinie sportu), 
  • promocja oraz wspieranie dobrego zarządzania w sporcie i kariery dwutorowej sportowców, 
  • wspieranie rozwoju umiejętności sportowych, 
  • edukowanie na temat zdrowego stylu życia, wpływanie na zdrowie poprzez wzrost udziału w sporcie i aktywności ruchowej, 
  • tworzenie warunków do rozwijania umiejętności intelektualnych i interpersonalnych, 
  • upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży, wsparcie działań w zakresie popularyzacji sportu, 
  • zachęcanie do uprawiania sportu i aktywności fizycznej, międzynarodowa wymiana doświadczeń, 
  • oddziaływanie poprzez ludzi sukcesu na pozytywne postawy młodych ludzi

Do udziału w przedsięwzięciu zaprosiliśmy najlepszych polskich hokeistów, trenerów i olimpijczyków, mistrzów w swoich dziedzinach, którzy poprzez swój autorytet będą oddziaływać na budowanie poczucia własnej wartości i zaangażowania u młodych sportowców w składzie:

Katarzyna Zygmunt - organizatorka projektu Hokejowe Nadzieje Olimpijskie Czas na Gaz, sędzia klasy międzynarodowej w hokeju na lodzie.
Walenty Ziętara - dwukrotny Olimpijczyk (Sapporo i Innsbruck), wielokrotny reprezentant Polski w hokeju na lodzie, w projekcie trener główny.
Jerzy Sobera - Olimpijczyk (Albertville), reprezentant Polski w hokeju na lodzie, w projekcie zastępca trenera głównego, trener odpowiedzialny za szkolenie obrońców.
Gabriel Samolej - trzykrotny Olimpijczyk (Sarajewo, Calgary i Albertville)reprezentant Polski w hokeju na lodzie, Ambasador projektu HNO Czas na Gaz, w projekcie trener odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy.
Paweł Zygmunt - czterokrotny Olimpijczyk (Lillehammer, Nagano, Salt Lake City i  Turyn), w projekcie trener odpowiedzialny za power skating.

Pobierz folder projektu HNO 

NA ŹYWO

Spot KH KTH 2018/2019

Buly Arena - Kravare

MURAPOL

Hokej Krynica

ul. Pułaskiego 1/1
33-380 Krynica Zdrój
tel. + 48 570-770-788
NIP 734-351-64-16
INFINITAS NR PIC 932186588
IBAN PL 96 8802 0002 2002 2002 4459 0001
SWIFT POLUPLPR

SEKCJA KH KTH 


Aktualności


Partnerzy


Nasze mecze

KH KTH KRYNICA - SIGMA KATOWICE

KTH KRYNICA - GAZDA TEAM NOWY TARG